میمون اروپا ایران یونان ایرانی مسابقه

میمون: اروپا ایران یونان ایرانی مسابقه مهدی طارمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث ۴ فوتی در یک ماه اخیر ، نوع آسفالت بزرگراه چالوس مسئله دارد

رئیس شورای شهر آسارا با بیان اینکه آسفالتی که اخیراً در بزرگراه چالوس ریخته شده است باعث سر خوردن خودروها می‌شود گفت: در یک ماه اخیر حوادث ناشی از این عنوان باع

نوع آسفالت بزرگراه چالوس مسئله دارد/ ۴ فوتی در یک ماه اخیر

عبارات مهم : حوادث

رئیس شورای شهر آسارا با بیان اینکه آسفالتی که اخیراً در بزرگراه چالوس ریخته شده است باعث سر خوردن خودروها می شود گفت: در یک ماه اخیر حوادث ناشی از این عنوان باعث فوت چهار نفر شده است است.

به گزارش ایسنا،عباسعلی آسارایی در چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان البرز که امروز چهارشنبه 23 خرداد در کلوب میلاد کرج برگزار شد گفت: یکی از پرسشها مهم شهر آسارا با توجه به اینکه منطقه ای کوهستانی، گردشگری و پرتردد است مخصوصاً در این وقت سال یک طرفه شدن بزرگراه چالوس است.

آسارایی افزود:یک طرفه شدن بزرگراه چالوس به یک معضل تبدیل شده است است به عنوان نمونه چند سال پیش که در سیجان سیل آمد به خاطر یک طرفه بودن مسیر، نتوانستیم از سمت کرج به سیل زدگان کمک رسانی کنیم.

۴ فوتی در یک ماه اخیر ، نوع آسفالت بزرگراه چالوس مسئله دارد

وی ادامه داد: مسئله مهم دیگری که الان وجود دارد نوع آسفالت بزرگراه چالوس هست؛ در یک سال اخیر نوعی آسفالت تازه ریخته شده است که کوچکترین بارندگی باعث سر خوردن اتومبیل ها می شود؛ بنده این مساله را عیناً مشاهده کرده ام.

رئیس شورای شهر آسارا خاطرنشان کرد: در عرض یک ماه اخیر چهار فوتی به خاطر این نوع آسفالت داشته ایم بنابراین مورد نیاز است در این خصوص بررسی هایی انجام شود.

رئیس شورای شهر آسارا با بیان اینکه آسفالتی که اخیراً در بزرگراه چالوس ریخته شده است باعث سر خوردن خودروها می‌شود گفت: در یک ماه اخیر حوادث ناشی از این عنوان باع

وی در آخر عنوان حریم قانونی راه، حریم رودخانه، استقرار ادارات دولتی و احداث یک بیمارستان 10 تختخوابی و پد هلی کوپتر را از دیگر مباحث مهم این منطقه عنوان کرد.

واژه های کلیدی: حوادث | آسفالت | سر خوردن | بزرگراه | شورای شهر | شورای اسلامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs